JESTEŚ ZAINTERESOWANY
PORTALEM INTERNETOWYM

Stworzymy dla Ciebie nowoczesny, użyteczny i niezawodny portal www

portal-internetowy-ikona116x116


Portale internetowe


Portal internetowy to coś więcej niż strona www, dla Twoich odbiorców jest źródłem wiedzy, wymiany informacji lub miejscem gdzie mogą skorzystać z e-usług. Bardzo ważne jest to, że taka witryna rozwija się wraz z Twoją firmą, dzięki ciągłym aktualizacją o nową treści, grafikę, aplikacje. W ten sposób z łatwością można budować sieć odbiorców, którzy doceniają Twoje zaangażowanie i pozwoli Ci to zyskać w ich oczach opinię jako eksperta.

Wykonujemy następujące rodzaje portali

Portale internetowe

Portale tematyczne

Portale miejskie

Portale społecznościowe

Portale edukacyjne

Zawsze oferujemy naszym klientom konkretne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.


Różnego rodzaju portale internetowe z racji swoich rozmiarów i zastosowań, muszą spełniać szczególne wymagania technologiczne i funkcjonalne. Wiemy doskonale, że w trakcie projektowania portali www priorytetem jest zastosowanie takich rozwiązań, które pozwolą dotrzeć ich użytkownikom do żądanej informacji w sposób szybki i bezproblemowy.

4 Etapy powstawania portalu internetowego.


b2b-ikona116x1161

Poznajmy się

Pierwszym krokiem jest określenie zasad funkcjonowania serwisu oraz wszystkich jego funkcji jak i przedstawienie dokładnej specyfikacji portalu. Staramy też się określić cenę przedsięwzięcia oraz czas potrzebny na realizację.
edycka-grafiki-ikona16x1162

Projektowanie

Drugi nie mniej ważny etap to wykonanie projektu graficznego i wprowadzenie ewentualnych poprawek, zmian i sugestii klienta. Pomagamy też wybrać domenę oraz hosting.
serwis-ikona116x1163

Produkcja portalu

W kolejnym kroku wykonujemy oprogramowanie serwisu wraz z wdrożeniem projektu graficznego i odpowiednie przystosowanie portalu dla przeglądarek internetowych. Postęp prac można śledzić pod ustalonym przez nas adresem roboczym
portal-internetowy-ikona116x1164

Instalacja

Ostatni etap to uruchomienie gotowego portalu i rozpoczęcie pozycjonowania.

Oto przykład standardowych etapów pracy nad stroną. Ze względu na to, że indywidualnie podchodzimy do każdego realizowanego projektu, przedstawiony schemat pracy nie ma charakteru uniwersalnego..Kompleksowa obsługa techniczna i marketingowa Twojego portalu


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stworzenie i uruchomienie portalu internetowego dopasowanego do Twoich celów biznesowych to dopiero połowa drogi do sukcesu. Pozostała część ścieżki związana jest ze zwiększeniem zaangażowania w rozwój portalu samych jego użytkowników. Społeczność Twojego serwisu zbudujesz, po przez publikowanie unikalnych i wartościowych treści, które przyciągną klientów, ale również dbając o odpowiednią promocję w sieci. Jesteśmy gotowi zapewnić Ci wsparcie marketingowe Twojego portalu wykorzystując różnorodne narzędzia e-marketingu. Dodatkowo jesteśmy do Twojej dyspozycji w zakresie realizacji banerów reklamowych na potrzeby promocji firm i usług użytkowników Twojego serwisu. Zajmiemy się także hostingiem i wsparciem technicznym, co stanie się bardzo istotnym elementem w sytuacji, gdy portal będzie cieszył się coraz większą popularnością.

Top