KOMPLEKSOWE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH


Fundamentem działalności firmy Open-Way jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych, w naszej pracy przede wszystkim wykorzystujemy systemy zarządzania treścią CMS. W każdym wykonywanym przez nas projekcie stosujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zawsze dopasowujemy do konkretnych potrzeb klienta. Tworzymy różne typy stron WWW, m.in. wizytówki firmowe, proste strony one page, sklepy internetowe, złożone serwisy i portale, landing page, strony produktowe, strony informacyjne, blogi i portfolia.

Zalety posiadania strony internetowej


Łaty i prosty dostęp do informacji dla Twoich klientów

W obecnych czasach większość klientów, wykorzystuje internet aby znaleźć informacji o usługach lub ofertach, które znajdują się w najbliższej okolicy. Brak informacji o Twojej firmie skutkuje utratą potencjalnych klientów, którzy wybiorą konkurencję, gdyż posiada stronę www.

Kreowanie wizerunku

Jak cię widzą tak Cię piszą, mówi jedno z przysłów. Ta sama zasada obowiązuje w sieci globalnej. Profesjonalny wygląd strony sprawia, że firma postrzegana jest jako nowoczesna nadążająca za trendami i jest przygotowana do zaspokajania potrzeb obecnych klientów. Dobrze przygotowana witryna podnosi Twoje zaufanie w oczach klientów.

Lepszy kontakt z klientami

Wielu klientów w celu zapoznania się z ofertą firmy oprócz kontaktu telefonicznego, wybiera również kontakt mailowy. Twój potencjalny klient nie musi do Ciebie dzwonić – bardzo chętnie skorzysta również z formularza kontaktowego czy maila albo z możliwości porozmawiania z konsultantem za pośrednictwem strony internetowej. Klienci, którzy lubią tę formę komunikacji, na pewno to docenią.

Nowoczesny kanał sprzedaży

Stworzenie i utrzymanie strony www jest znacznie mniejszym wydatkiem w porównaniu z utrzymaniem sklepu stacjonarnego czy zaplecza magazynowego. Zadbaj jedynie o profesjonalny i wiarygodny wygląd strony www i jej widoczność w sieci, a efekt w postaci znaczącego zwiększenia sprzedaży może cię zaskoczyć.

 

Bardzo niski koszt pozyskania klienta

Koszt zaprojektowanie i wydrukowanie np. 1000 ulotek to około 700 złotych. Trafią one do 1000 potencjalnych klientów. Ta forma promocji jest dobra, lecz trzeba później j ją powtarzać i znów zamawiać kolejne ulotki. Tymczasem jedna strona internetowa, za którą zapłacisz tylko raz np. 2000 złotych, praktycznie od razu ma możliwość dotarcia do tysięcy osób Co więcej.

 

Zawsze oferujemy naszym klientom konkretne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.


Projektując strony internetowe, wykorzystujemy różnego rodzaju rozwiązania technologiczne. Można zadać pytanie po co, te konkretne rozwiązanie są istotne z punktu widzenia użytkownika? Np.: nie ma potrzeby wdrażać opcję zapisu do newslettera jeśli klient nie prowadzi mailingu oraz nie wykorzystuje uzyskanej w ten sposób bazy e-mailowej? Dlatego niezwykle ważne jest dla Nas aby przed rozpoczęciem realizacji projektu poznać firmę, zrozumieć jej potrzeby i zaproponować takie narzędzie, które idealnie wpasują się w profil przedsiębiorstwa.

4 Kroki do Twojej wymarzonej strony www


Każde projektowanie strony internetowej jest procesem składającym się z wielu elementów.
b2b-ikona116x1161

Poznajmy się

Na tym etapie prowadzimy wstępne rozmowy, określamy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przygotowujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.
edycka-grafiki-ikona16x1162

Projektowanie

Na podstawie specyfikacji wymagań opracowujemy i przedstawiamy wstępny projekt strony. Pomagamy\ też wybrać domenę oraz hosting.
serwis-ikona116x1163

Produkcja strony

W ramach trzeciego etapu następuje proces budowania i testowania projektu. Postęp prac można śledzić pod ustalonym przez nas adresem roboczym
strony-www-ikona116x1164

Instalacja

Ostatni etap to instalacja strony pod prawidłową domeną na wyznaczonym serwerze oraz finalizowanie transakcji.

Oto przykład standardowych etapów pracy nad stroną. Ze względu na to, że indywidualnie podchodzimy do każdego realizowanego projektu, przedstawiony schemat pracy nie ma charakteru uniwersalnego..


Masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń zapytaj lub wypełnij BRIEF.

 
 

SKUTECZNE STRONY INTERNETOWE, CZYLI JAKIE?


 
 

STRONA INTERNETOWA Z HOSTINGIEM W 12 RATACH


To rozwiązanie stworzone z myślą o osobach i firmach stawiających pierwsze kroki na rynku. O małych przedsiębiorcach, freelancerach i blogerach. O wszystkich tych, którzy na początku działalności nie dysponują dużym budżetem, a jednocześnie są świadomi potęgi internetu i korzyści jaki ze sobą niesie.

Oferujemy stworzenie strony internetowej z pakietem usług odatkowych. To m.in. hosting, domena oraz pełna opieka nad witryną czy copywriting. Czyli zero zmartwień, Ty zajmij się prowadzeniem biznesu – resztą zajmą się specjaliści.

Buy now
Top