JESTEŚ ZAINTERESOWANY
PROJEKTEM STRONY

Projektowanie stron internetowych stanowi fundament naszej działalności.

strony-www-ikona116x116

Przygotowanie i wdrożenie responsywnej strony czy sklepu internetowego


Strony i sklepy wyposażone w nowoczesne panele administracyjne


24 Miesiące Gwarancji!


Brak konieczności wykupywania hostingu i domeny (znajduje się w cenie)


Integrację z social media


Założenie kont pocztowych


Samodzielne wprowadzanie produktów


Synchronizacja płatności


Strony internetowe


Masz pomysł na swoją stronę internetową, lecz w natłoku zadań brakuje Ci czasu i nie posiadasz umiejętności aby go zrealizować? Może to właśnie powody dla których, powinieneś się zwrócić do Nas. Posiadamy talent, umiejętności i świetny zespół, a co najważniejsze potrafimy również słuchać klienta i realizować jego pomysły. Nasza propozycja dotyczy nie tylko projektowanie stron, logo i wizytówek, zapewnimy Ci również kompleksową usługę zarządzania stroną, jak również przy wyborze domeny i odpowiedniego hostingu. My nie zostawiamy Cię po stworzeniu i wdrożeniu strony, na bieżąco pracujemy nad Twoim sukcesem i wprowadzamy konieczne poprawki, bo wiemy, że strona to Twoja wizytówka w sieci

Jakie otrzymujesz korzyści?

Zawsze oferujemy naszym klientom konkretne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.


Projektując strony internetowe, wykorzystujemy różnego rodzaju rozwiązania technologiczne. Można zadać pytanie po co, te konkretne rozwiązanie są istotne z punktu widzenia użytkownika? Np.: nie ma potrzeby wdrażać opcję zapisu do newslettera jeśli klient nie prowadzi mailingu oraz nie wykorzystuje uzyskanej w ten sposób bazy e-mailowej? Dlatego niezwykle ważne jest dla Nas aby przed rozpoczęciem realizacji projektu poznać firmę, zrozumieć jej potrzeby i zaproponować takie narzędzie, które idealnie wpasują się w profil przedsiębiorstwa.

4 Kroki do Twojej wymarzonej strony www


Każde projektowanie strony internetowej jest procesem składającym się z wielu elementów.
b2b-ikona116x1161

Poznajmy się

Na tym etapie prowadzimy wstępne rozmowy, określamy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przygotowujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.
edycka-grafiki-ikona16x1162

Projektowanie

Na podstawie specyfikacji wymagań opracowujemy i przedstawiamy wstępny projekt strony. Pomagamy\ też wybrać domenę oraz hosting.
serwis-ikona116x1163

Produkcja strony

W ramach trzeciego etapu następuje proces budowania i testowania projektu. Postęp prac można śledzić pod ustalonym przez nas adresem roboczym
strony-www-ikona116x1164

Instalacja

Ostatni etap to instalacja strony pod prawidłową domeną na wyznaczonym serwerze oraz finalizowanie transakcji.

Oto przykład standardowych etapów pracy nad stroną. Ze względu na to, że indywidualnie podchodzimy do każdego realizowanego projektu, przedstawiony schemat pracy nie ma charakteru uniwersalnego..


Przygotowanie i wdrożenie responsywnej strony www


Brak jednorazowego dużego wydatku


Pomoc techniczna przez cały okres współpracy


Gwarancja aktualizacji oraz bezpieczeństwa strony


Stała niska miesięczna opłata - ceny już od 99 zł


Brak konieczności wykupywania hostingu i domeny (znajduje się w cenie)


Możliwość zgłaszania aktualizacji strony (danych kontaktowych, galerii itp)


Doradztwo marketingowe i integracja z social media


Założenie kont pocztowych


Strony internetowe w abonamencie


Każda firma prędzej czy później będzie potrzebować strony internetowej, która przyciągałaby klientów i będzie pełniła rolę wizytówki firmy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy z przedsiębiorców ma możliwość zapłacenia jednorazowo dużej sumy, za taką usługę. Wychodzimy na przeciw Państwa potrzeb, projektujemy i wdrażamy takie strony w abonamencie miesięcznym już od 99 zł. Abonament zawsze dostosujemy do klienta i jego wymogów. Przez cały okres trwania umowy abonamentowej czuwamy nad twoją stroną czy dokonujemy bezpłatnej aktualizacji. Jeśli jednak zdecydujesz się na jednorazową wpłatę, to musisz wiedzieć, że jako nieliczni, wycenę strony ustalamy na początku i nigdy nie pobieramy dodatkowych opłat na podstawie stawek godzinowych.

Jakie otrzymujesz korzyści?
Top