KOMPLEKSOWE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH


Fundamentem działalności firmy Open-Way jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych, w naszej pracy przede wszystkim wykorzystujemy systemy zarządzania treścią CMS. W każdym wykonywanym przez nas projekcie stosujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zawsze dopasowujemy do konkretnych potrzeb klienta. Tworzymy różne typy stron WWW, m.in. wizytówki firmowe, proste strony one page, sklepy internetowe, złożone serwisy i portale, landing page, strony produktowe, strony informacyjne, blogi i portfolia.

Zalety posiadania strony internetowej


Łaty i prosty dostęp do informacji dla Twoich klientów

W obecnych czasach większość klientów, wykorzystuje internet aby znaleźć informacji o usługach lub ofertach, które znajdują się w najbliższej okolicy. Brak informacji o Twojej firmie skutkuje utratą potencjalnych klientów, którzy wybiorą konkurencję, gdyż posiada stronę www.

Kreowanie wizerunku

Jak cię widzą tak Cię piszą, mówi jedno z przysłów. Ta sama zasada obowiązuje w sieci globalnej. Profesjonalny wygląd strony sprawia, że firma postrzegana jest jako nowoczesna nadążająca za trendami i jest przygotowana do zaspokajania potrzeb obecnych klientów. Dobrze przygotowana witryna podnosi Twoje zaufanie w oczach klientów.

Lepszy kontakt z klientami

Wielu klientów w celu zapoznania się z ofertą firmy oprócz kontaktu telefonicznego, wybiera również kontakt mailowy. Twój potencjalny klient nie musi do Ciebie dzwonić – bardzo chętnie skorzysta również z formularza kontaktowego czy maila albo z możliwości porozmawiania z konsultantem za pośrednictwem strony internetowej. Klienci, którzy lubią tę formę komunikacji, na pewno to docenią.

Bardzo niski koszt pozyskania klienta

Koszt zaprojektowanie i wydrukowanie np. 1000 ulotek to około 700 złotych. Trafią one do 1000 potencjalnych klientów. Ta forma promocji jest dobra, lecz trzeba później j ją powtarzać i znów zamawiać kolejne ulotki. Tymczasem jedna strona internetowa, za którą zapłacisz tylko raz np. 2000 złotych, praktycznie od razu ma możliwość dotarcia do tysięcy osób Co więcej.

CENNIK


Chcemy aby nasza oferta była jasna i zrozumiała dla wszystkich. Dlatego przygotowaliśmy przykładowe wyceny najbardziej popularnych stron formie pakietów. Jeżeli któryś z pakietów nie odpowiada Twoim potrzebom i potrzebujesz indywidualnego projektu to zapraszamy do kontaktu z nami.

1. moduły specjalne czyli np: moduły rezerwacji, moduły płatności, kalkulatory, newsletter itp.
2. Opcja indywidualna w zależności od tego czy klient posiada już domenę czy nie. Na pierwszy rok cena domen to 69 zł netto rocznie i dotyczy domen które jeszcze nie są zarejestrowane, dotyczy tylko domen z rozszerzeniem pl, com, com.pl, eu, info, org, biz, edu.pl, edu, biz.pl, info.pl, net, net.pl. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji na rynku domen. 3. Opcja indywidualna w zależności od tego czy klient posiada już hosting czy nie. Na pierwszy rok hosting strony na serwerze firmy Open-Way jest gratis. Po pierwszym roku cena przedłużenia to 99 zł netto rocznie.

Podane ceny są orientacyjne, ostateczna wycena zależeć będzie od konkretnych wymagań Klienta.

Masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń zapytaj lub wypełnij BRIEF.

 
 

SKUTECZNE STRONY INTERNETOWE, CZYLI JAKIE?


 
 

STRONA INTERNETOWA Z HOSTINGIEM W 12 RATACH


To rozwiązanie stworzone z myślą o osobach i firmach stawiających pierwsze kroki na rynku. O małych przedsiębiorcach, freelancerach i blogerach. O wszystkich tych, którzy na początku działalności nie dysponują dużym budżetem, a jednocześnie są świadomi potęgi internetu i korzyści jaki ze sobą niesie.

Oferujemy stworzenie strony internetowej z pakietem usług odatkowych. To m.in. hosting, domena oraz pełna opieka nad witryną czy copywriting. Czyli zero zmartwień, Ty zajmij się prowadzeniem biznesu – resztą zajmą się specjaliści.

Buy now
Top